Про нас

Наша мета - найскоріша Перемога, для цього ми допомогаємо ЗСУ, ТРО та постраждалим громадянам на деокупованих территоріях.

100%

Усі гроші будуть використані на гуманітарну допомогу

400+

Тон допомоги перевезли з початку війни

7

чоловік наша команда, Руслан, Андрій, Ілля, Вадим, Данііл, Олег, Андрій та 4 буса)

Наші принципи

Наша місія - це допомога ЗСУ, ТРО, мешканцям деокупованих територій.

Ми працюємо з іноземними та українськими фондами, ініціативними громадянами, доставляємо нашим бійцям та громадянам на деокупованих територіях цільову допомогу. Опікуємся декількома бригадами на різних напрямках фронту.

Хто миРуслан Легкий
Підприємець


Ілля Бахвалов
Співзасновник компаніі "VIS-A-VIS"


Андрій Беднарський
Підприємець
Вадим Ільченко
Підприємець
Олег Горбатенко
Підприємець
Андрій Усенко
Підприємець


Данііл Галеткін
Підприємець


Наша історія

З перших днів війни ми об’єднались і почали допомагати людям в окупованій Київській області і Києві. У Рівному був організований великий волонтерський хаб, саме туди наші друзі з Нідерландів наладили гуманітарний коридор. Перші поїздки були в Київ і Коцюбинське. Після звільнення Бучанського району, ми почали доставляти допомогу цивільним в Ірпінь, Бучу, Бородянку і інші населенні пункти поряд. 

Для того щоб не створювати панікуі при роздачі гуманітарної допомоги, ми працювали з волонтерськими центрами в цих містах, які вже потім займалися адресною допомогою кожній людині. 

Переїхавши в Ірпінь і організувавши склад там, ми розпочали приймати вантажі там. Зважаючи на те, що в нас було дуже багато контактів з нашими військовими, було прийнято рішення сконцентруватись більше на наших захисниках і шпиталях по лінії фронту.

Наш основний принцип «з рук в руки». Всю допомогу, яку ми збираємо по всій Україні для наших героїв, ми передаємо особисто в руки їм. Саме тому ми організовуємо поїздки на передову і робимо детальний фотозвіт всього, що нам надають люди, які хочуть допомогти.

Також ми намагаємось залучити кошти для закупівлі спорядження і автівок: проводимо аукціони, ярмарки, збори. Окрім цього всього, ми принципо обдумаємо кожний наш крок, так як допомога має бути ефективною і доставлена в правильне місце і в правильний час. Передавши не одне авто ми зрозуміли, що дуже важливо розуміти які задачі воно буде виконувати і наскільки воно потрібне в тому чи іншому місці. 

Для підвищення ефективності ми координуємо свої дій з владою на місцях. Спілкуємось про потреби регіонів, про роботу шпиталів і їх потреби. 

Перемога за нами, в єдності наша сила. Слава Україні і нашим Героям.